ПОЛОЖЕННЯ про «1st Beast Championship Kiev»

ПОЛОЖЕННЯ

про 1-й Міжнародний чемпіонат з жиму лежачи,

підйому на біцепс та багатоповторному жиму «1st Beast Championship Kiev»

Федерації пауерліфтингу України RAW100%

1 МЕТА І ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться у відповідності з календарним планом з метою популяризації пауерліфтингу та сприяння його масовому розвитку. У процесі змагань вирішуються наступні завдання:

  • підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності атлетів;
  • здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях;
  • формування збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях;
  • формування корпусу суддів Федерації пауерліфтингу України RAW100%;
  • пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

2 ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання відбудуться 21 серпня 2016 року за адресою: м.Київ, вул.Маршала Якубовського, 8, СК «Igym». Зважування учасників відбудеться 20 серпня 2016 року в СК «Igym» м.Київ, вул.Маршала Якубовського, 8. На зважування мати паспорт, довідку від лікаря.

 

3 ОРГАНІЗАТОРИ, КЕРІВНИЦТВО І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Організатором змагань є Федерація пауерліфтингу України RAW100%. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань покладається на оргкомітет, затверджений Президентом Федерації пауерліфтингу України RAW100%. Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів та організатора Купчишина Олександра. Змагання проводяться за діючими Правилами Федерації пауерліфтингу України RAW100%.

 

4 ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗМАГАНЬ

Інформаційна підтримка змагань здійснюється на сайтах:

1.https://rawpowerlifting.com.ua

2.https://vk.com/club64274324

Тут будуть розміщені номінація учасників, розклад змагань та усі інші важливі питання щодо змагань.

 

5 ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПОРТСМЕНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

До змагань допускаються спортсмени, що знають техніку виконання змагальних вправ і правила Федерації пауерліфтингу України RAW100% (додатково надаємо посилання на правила https://rawpowerlifting.com.ua/pravila/), які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення. Змагання полягають у проведенні Міжнародного чемпіонату з жиму лежачи, підйому на біцепс та багатоповторному жиму. Кожний спортсмен повинен мати спортивну форму відповідно до Правил Федерації пауерліфтингу України RAW100%.

 

6ВАГОВІ ТА ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

Вагові категорії:

На цих змаганнях учасники змагаються у наступних вагових категоріях:

– Чоловіки (-52, -60, -67.5, -75, -82.5, -90, -100, 110+)

– Жінки  (-44, -48, -52, -60, -67.5, -75, -82.5, 82,5+)

Вікові категорії:

  1. Відкрита: 25-34 років та автоматично всі спортсмени від 12 років.
  2. Підлітки: до 13, 13-15, 16-17, 18-19 років.
  3. Юніори: віком 20-24 років.
  4. Саб-ветерани: віком 35-39 років.
  5. Ветерани: 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74 та 75+ років

 

Вагові та вікові категорії на чемпіонаті можуть бути зміненими організаторами після отримання попередніх заявок. У такому випадку оргкомітет змагань повідомить учасників про зміни через офіційний сайт –  https://rawpowerlifting.com.ua.

На змаганнях можна виконати нормативи КМС, МС, МСМК.

 

7 ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Чемпіонат «1st Beast Championship Kiev» є особистою першістю, що визначається у кожній ваговій та віковій категорії за кращим результатом в кожній дисципліні окремо. Абсолютні переможці та призери у підйому на біцепс та жимі лежачи визначаються за формулою Шварца та Малоне. Абсолютні переможці у багатоповторному жимі визначаються за максимальною кількістю разів вижатої штанги в незалежності від вагової категорії.

 

8 НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери цих змагань у кожній ваговій та віковій категоріі нагороджуються медалями і дипломами. Абсолютні переможці та призери у першостях за формулою Шварца/Малоне нагороджуються медалями і дипломами.

 

9 МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

За організацію, підготовку та проведення чемпіонату, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням відповідальність несе оргкомітет змагань. Призовий фонд складається із заявочних внесків учасників змагань та, за наявності, спонсорських внесків. Кожний учасник зобов’язаний сплатити стартовий внесок за участь у змаганнях. Внески вносяться представниками команд чи особисто учасниками змагань.

Розмір стартового внеску з кожного учасника-громадянина країн СНД за участь в змаганнях становить: 300 грн. Участь у двох змаганнях +150 грн. Учасники, які не сплатили внески до 07-08-2016 не будуть допущені до змагань. Витрати, пов’язані з відрядженням учасників, тренерів та представників команд несуть організації, що відряджають спортсменів.

 

10 ЗАЯВКИ

Останній термін подання попередніх заявок 07-08-2016.

Заявки на сайті федерації: https://rawpowerlifting.com.ua/priem-zayavok/ або за телефоном +38(063)01-01-736 Олександр Купчишин.

Заявки від національних команд та команд України подаються представниками команд. Спортсмени, які проживають у регіонах, де тимчасово відсутні представники Федерації пауерліфтингу України RAW100% можуть подавати свої особиті заявки безпосередньо за вказанім номером телефону.

Всі учасники змагань повинні мати дозвіл лікаря на участь у змаганнях, завірений печаткою, та діючий страховий поліс з вказанням страхового випадку-пауерліфтинг, а також паспорт або посвідчення особи. Це положення є офіційним викликом на змагання.

Соц сети