Працівники Нацполіції Одещини посіли призові місця на Відкритому чемпіонаті Одеської області з пауерліфтингу

Змагання відбулися в Одесі 25 березня під егідою Федерації пауерліфтингу України RAW 100%. Спортсмени демонстрували здобутки з жиму лежачи і підйому штанги на біцепс. Суперниками та гідними конкурентами наших атлетів були близько 50 спортсменів зі всієї України у вагових категоріях 67,5 кг, 75 кг, 82,5 кг, 90 кг, 100 кг, 110-110 +. Однак привчені до плідної роботи та наполегливості вони здобули почесні місця серед найсильніших.

«Команда Одеської області має всі шанси стати лідером на всеукраїнських турнірах, а також гідно представляти збірну країни на міжнародних змаганнях», — зазначив президент Федерації пауерліфтингу України RAW 100 % Станіслав Третьяк.

Також Станіслав Олександрович зауважив, що наразі вже формується збірна з пауерліфтингу від ГУ НП в Одеській області, яка буде представляти поліцію Одещини на змаганнях всеукраїнського рівня серед категорії MPF (поліцейські, пожежні, військові). Тож керівництво та весь колектив Головного управління Національної поліції в Одеській області вітає Олександра Остроглядова (Приморський ВП), Руслана Карагіоса (Приморський ВП), Євгена Боговика (Овідіопольський ВП), Євгена Ганущака (Вибухотехнічне управління) та Ростислава Боровського (УКР) з перемогою. Раді вашим здобуткам та пишаємося, що поміж важкої безперервної служби знаходите час на розвиток українського спорту. Наснаги вам та нових перемог!

Источник: Відділ комунікації поліції Одеської області

Больше новостей на Сити.Укр и Спорт.Сити.Укр

Соц сети