03.04.2016 Киев

Чемпионат Киевской области по жиму лежа и подъёму на бицепс

[button type=”rd_stroke_bt” animation=”rda_fadeInLeft” size=”mediumlarge_rd_bt” url=”https://rawpowerlifting.com.ua/priem-zayavok/” target=”yes” position=”ta_center”]Подать заявку на участие[/button]
[button type=”rd_stroke_bt” animation=”rda_fadeInLeft” size=”mediumlarge_rd_bt” font_weight=”700″ url=”https://rawpowerlifting.com.ua/wp-content/uploads/Polozhenie_Kiev_CurlDead_BenchPress_03042016.pdf” target=”yes” position=”ta_center”]Положение[/button]

Афиша ВишневоеПОЛОЖЕННЯ
п
ро Відкритий чемпіонат Київської області з жиму лежачи та підйому на біцепс Федерації пауерліфтингу України RAW100%

 1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться у відповідності з календарним планом з метою популяризації пауерліфтингу та сприяння його масовому розвитку. У процесі змагань вирішуються наступні завдання:

 • підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності атлетів;
 • здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях;
 • формування збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях;
 • формування корпусу суддів Федерації пауерліфтингу України RAW100%;
 • пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

 1. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання відбудуться 03 квітня 2016 року за адресою: м.Вишневе, вул.Святошинська, 40Б, СК «Олімп». Зважування учасників відбудеться 02 квітня 2016 року в СК «Олімп» м.Вишневе, вул.Святошинська, 40Б. На зважування мати паспорт, довідку від лікаря та діючий страховий поліс з вказанням страхового випадку-пауерліфтинг.

 

 1. ОРГАНІЗАТОРИ, КЕРІВНИЦТВО І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Організатором змагань є Федерація пауерліфтингу України RAW100%. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань покладається на оргкомітет, затверджений Президентом Федерації пауерліфтингу України RAW100%. Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів та організатора Купчишина Олександра.

Змагання проводяться за діючими Правилами Федерації пауерліфтингу України RAW100%.

 

 1. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗМАГАНЬ

Інформаційна підтримка змагань здійснюється на сайтах:

1.https://rawpowerlifting.com.ua

2.https://vk.com/club64274324

3.http://vk.com/raw100

Тут будуть розміщені номінація учасників, розклад змагань та усі інші важливі питання що до змагань.

 

 1. ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПОРТСМЕНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

До змагань допускаються спортсмени, що знають техніку виконання змагальних вправ і Правила Федерації пауерліфтингу України RAW100% (додатково надаємо посилання на правила https://rawpowerlifting.com.ua/pravila/) , які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення. Змагання полягають у проведенні чемпіоната Київської області з підйому на біцепс та жиму лежачи. Кожний спортсмен повинен мати спортивну форму відповідно до Правил Федерації пауерліфтингу України RAW100%.

 

 1. ВАГОВІ ТА ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

Вагові категорії:

На цих змаганнях учасники змагаються у наступних вагових категоріях:

– Чоловіки (-60, -67.5, -75, -82.5, -90, -100, -100, 110+) (більше 5 спортсменів в категорії+ категорія*)

Вікові категорії:

 1. Відкрита: 25-34 років та автоматично всі спортсмени від 12 років.
 2. Підлітки/юнаки: до 13, 13-15, 16-17, 18-19 років.
 3. Юніори: віком 20-24 років.
 4. Саб-ветерани: віком 35-39 років.
 5. Ветерани: 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74 та 75+ років

Жінки нагороджуються лише в абсолютній першості по формулі Малоне.

 

Вагові та вікові категорії на чемпіонаті можуть бути зміненими організаторами після отримання попередніх заявок. У такому випадку оргкомітет змагань повідомить учасників про зміни через офіційний сайт – https://rawpowerlifting.com.ua.

 

 1. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Чемпіонат Київської області з підйому на біцепс Федерації пауерліфтингу України RAW100% є особистою першістю, що визначається у кожній ваговій та віковій категорії за кращим результатом. Абсолютні переможці та призери у підйому на біцепс та жимі лежачи визначаються за формулою Шварца та Малоне.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери цих змагань у кожній ваговій та віковій категоріі нагороджуються медалями і дипломами. Абсолютні переможці та призери у першостях за формулою Шварца/Малоне нагороджуються медалями і дипломами.

 

 1. МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

За організацію, підготовку та проведення чемпіонату, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням відповідальність несе оргкомітет змагань. Призовий фонд складається із заявочних внесків учасників змагань та, за наявності, спонсорських внесків. Кожний учасник зобов’язаний сплатити стартовий внесок за участь у змаганнях. Внески вносяться представниками команд чи особисто учасниками змагань.

Розмір стартового внеску з кожного учасника-громадянина країн СНД за участь в змаганнях становить: 200 грн. Участь у двох змаганнях +50 грн. Учасники, які не сплатили внески до 23-03-2016 не будуть допущені до змагань. Витрати, пов’язані з відрядженням учасників, тренерів та представників команд несуть організації, що відряджають спортсменів.

 

 1. ЗАЯВКИ

Останній термін подання попередніх заявок 23-03-2016.

Заявки на сайті федерації: https://rawpowerlifting.com.ua/priem-zayavok/ або за телефоном +38(063)01-01-736 Олександр Купчишин.

Заявки від національних команд та команд України подаються представниками команд. Спортсмени, які проживають у регіонах, де тимчасово відсутні представники Федерації пауерліфтингу України RAW100% можуть подавати свої особиті заявки безпосередньо за вказанім номером телефону.

Всі учасники змагань повинні мати дозвіл лікаря на участь у змаганнях, завірений печаткою, та діючий страховий поліс з вказанням страхового випадку-пауерліфтинг, а також паспорт або посвідчення особи.

Це Положення є офіційним викликом на змагання.

Место проведения