1-й Відкритий Чемпіонат Житомирської області з жиму лежачи та підйому на біцепс

ЗАТВЕРДЖУЮ

Президент RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine федерації пауерліфтингу.

______________________________

 20 грудня 2011 року

 ПОЛОЖЕННЯ

Про 1-й Відкритий Чемпіонат Житомирської області з жиму лежачи та підйому на біцепс.

RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine 2012 року

1-й Відкритий Чемпіонат Житомирської області з жиму лежачи та підйому на біцепс

 1.МЕТА І ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться у відповідності з календарним планом з метою популяризації пауерліфтингу та сприяння його масовому розвитку. У процесі змагань вирішуються наступні завдання:

  • підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності атлетів;
  • здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях;
  • формування збірної команди Житомирської області для участі у національних змаганнях RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine;
  • формування корпусу суддів RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine;
  • пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

 2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання відбудуться 18 лютого 2012 року за адресою: м.Житомир, вул. Перемоги 47а., СК «Екстрім».

3.ОРГАНІЗАТОРИ, КЕРІВНИЦТВО І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Організатором змагань є Житомирський осередок RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine . Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань покладається на оргкомітет, затверджений президентом RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine. Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів та секретаріат. Змагання проводяться за діючими Правилами RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine (Всесвітньої федерації пауерліфтингу RAW 100% Powerlifting Federation ).

 4.ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗМАГАНЬ

Інформаційна підтримка змагань здійснюється на сайтах – https://rawpowerlifting.com.ua, www.4sport.ua, http://vk.com/powerliftingzhitomir,  де будуть розміщені номінація учасників, розклад змагань та усі інші важливі питання змагань.

5.ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПОРТСМЕНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

До змагань допускаються спортсмени, члени RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine, що знають техніку виконання змагальних вправ і Правила RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine, які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення. Змагання складаються із однієї першості у Безекіпірувальному дивізіоні:

  • першості із жиму лежачи.
  • першостi із підйому на біцепс

Кожний спортсмен-учасник змагань може взяти участь у кожному з цих першостей або в одному з них. Кожний спортсмен повинен мати спортивну форму відповідно до Правил.

6.ВАГОВІ ТА ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

На цих змаганнях учасники змагаються у наступних вагових категоріях:

– Жінки (одна вагова категорія)

– Чоловіки (-60, -67,5, -75, -82,5, -90, -100, -100+)

На змаганнях всі учасники змагаються у віковій категорії OPEN. Присвоєння спортивних звань (майстра спорту, кандидат у майстри спорту) та розрядів відбуватиметься за правилами RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine (у всіх вікових та вагових категоріях).

Вагові та вікові категорії на чемпіонаті можуть будти зміненими організаторами після отримання попередніх заявок (12-го лютого). У такому випадку оргкомітет змагань повідомить учасників про зміни через офіційні сайти – https://rawpowerlifting.com.ua, www.4sport.ua,  http://vkontakte.ru/powerliftingzhitomir.

 7.ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Ці змагання є особистою першістю, що визначається у кожній ваговій та віковій категорії за кращим результатом у окремій вправі або сумі триборства. Абсолютні переможці та призери у окремих вправах або сумі триборства визначаються за формулою Шварца/Малона. Переможці серед жінок визначатимуться за формулою Шварца/Малона.

8.НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери цих змагань у кожній ваговій та віковій категоріях нагороджуються медалями і дипломами. Абсолютні переможці та призери у першостях з окремих вправ за формулою Шварца/Малона нагороджуються медалями і дипломами.

9.МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

За організацію, підготовку та проведення чемпіонату, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням, відповідальність несе оргкомітет змагань.

Призовий фонд складається із заявочних внесків учасників змагань. Кожний учасник зобов’язаний сплатити стартовий внесок за участь у змаганнях. Внески вносяться представниками команд чи особисто учасниками змагань безпосередньо під час зважування. Розмір стартового внеску за одну номінацію з кожного учасника змагань становить: стартовий -100 грн., за наступну номінацію 50 грн.

Витрати, пов’язані з відрядженням учасників, тренерів та представників команд несуть організації, що відряджають спортсменів.

 10.ЗАЯВКИ

   Попередні заявки від атлетів та команд приймаються  за телефоном :

(067)500-58-18, (093)004-04-04 або безпосередньо на електронну адресу: [email protected] та на форум сайту http://4sport.ua/forum.   Атлети, які проживають у регіонах, де тимчасово відсутні представники RAW 100% Powerlifting Federation Ukraine, можуть подавати свої особисті попередні заявки безпосередньо на вищезазначену електронну адресу або безпосередньо на форум сайту. Останній термін подання  попередніх заявок  12   лютого  2012  р.

           Іменні заявки, приймаються у день змагань. Всі учасники змагань повинні мати дозвіл лікаря на участь у змаганнях, завірений печаткою, або діючий страховий поліс від нещасних випадків а також паспорт або посвідчення особи.

Це Положення є офіційним викликом на змагання

Соц сети