57-річний мешканець Одеси побив світовий рекорд на Кубку України з жиму лежачи

У центрі Одеси пройшов Кубок України з жиму лежа, організований Федерацією пауерліфтингу України RAW100%.
Участь у цьому великому турнірі прийняли близько двох десятків команд з різних міст нашої країни.
Близько ста учасників з Одеси, Подільська, Балт, Кропивницького, Вінниці, Харкова, Кам’янського, Запоріжжя, Миколаєва, Первомайська, Києва та Доброполя (Донецька область) змагались у різних категоріях на спеціальній сцені, розташованій на відкритому повітрі в районі Одеської ярмарки (Дерибасівська / Грецька площа).
Турнір пройшов в чудовій атмосфері, до чого, зокрема, сприяла майстерність професійного барабанщика, який розважав усіх присутніх перед підходами спортсменів. Відзначимо, що, до щастя, нікому з учасників не знадобилася допомога медичного працівника, протягом усього турніру стежили за їхнім здоров’ям.
Відрадно, що за результатами Кубка України перше командне місце зайняли представники Головного управління Національної поліції в Одеській області.
“Цікавинкою” турніру став виступ 57-річного Володимира Ухача (вага – 89,9 кілограма), який, піднявши штангу вагою в 190,5 кілограма, встановив світовий рекорд, перевищивши попередній на цілих 500 грамів.

Володимир Ухач (другий зліва) побив у Одесі світовий рекорд

Також додамо, що у неофіційному абсолютному чемпіонаті (у Кубку України не нагороджують абсолютного переможця) представник команди ГУНП (Одеса) в результаті посів третє місце, другу позицію за собою застолбив Ігор Германович з Кропивницького, а переможцем став Петро Тіщенко з Харкова.
Леонід Францескевич, фото надано організаторами
Джерело: odessa.online

Соц сети