Моя мрія -стати майстром міжнародного класу(фото)

31-річний інспектор-вибухотехнік відділу техніко-криміналістичного забезпечення Вибухотехнічного управління ГУНП в Одеській області капітан поліції Євген Володимирович Ганущак, окрім служби в поліції, професійно займається пауерліфтингом  

Стати поліцейським Євген вирішив під час навчання в університеті. Отримавши диплом юриста, правоохоронець пішов до армії, де служив у Збройних силах України, і лише після цього прийшов працювати у поліцію.

PM622image001

«У поліції я працюю з 2008 року. Розпочалась моя служба з посади постового. Прийшовши на роботу, я зрозумів, що для того, щоб стати справжнім поліцейським, необхідно мати гарну фізичну форму», – розповів капітан поліції Євген Ганущак.

PM323image002

Поліцейський займався різними видами спорту з дитинства, але своє покликання знайшов саме у пауерліфтингу. Наразі Євген – кандидат у майстри спорту, який бере участь у міжнародних змаганнях з пауерліфтингу і посідає перші місця.

PM572image003

«Я вважаю, що правоохоронець повинен мати гарну фізичну форму. Це буде допомагати йому на службі. Адже для того, щоб зловити правопорушника, необхідно докласти чимало зусиль. Багато років я займався у спортзалі, але завжди хотів досягти чогось у спорті. Моя професійна підготовка до змагань розпочалась з 2012 року. У червні цього року я вперше взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу «Кубок Чорного моря» – і вдача мені посміхнулася. Недарма кажуть, що новачкам щастить: я посів перше місце серед силових  структур. У вересні я знову пішов на змагання. Вирішив спробувати свої сили на міжнародному рівні. Це був Чемпіонат Європи з пауерліфтингу. На ньому я також посів перше місце», – повідомив Євген Ганущак.

PM303image004

Наразі інспектор Вибухотехнічного управління носить почесне звання кандидата у майстри спорту з пауерліфтингу. Його жим лежачи становить 140 кілограмів. Щоб виконати майстра спорту йому залишилось зовсім небагато – підняти штангу, вагою 155 кілограмів.

Бажаємо Євгену успіхів для досягнення своєї мети!

Источник: https://od.npu.gov.ua

 

Соц сети