Нові рекорди України від федерації RAW 100%

Поки більшість спортсменів ніжиться на курортах та засмагає, силачі з федерації пауерліфтінгу RAW 100% тренуються та встановлюють нові рекорди України. Цього разу місцем збору важкоатлетів став київський спортивний клуб iGym.

Поборотися за медалі приїхало 64 спортсмени з різних куточків України, в тому числі і з Вишневого. Федерація  RAW 100% вже проводила змагання з пауерліфтингу у Вишневому. Тоді важкоатлетам пропонували виконати дві вправи: жим лежачи та підйом на біцепс. Тепер у програму змагань «1st Beast Championship Kiev» 100% 9DJxWl1wduoRAW Powerlifting включили також багаторазовий жим лежачи. «Під час виконання даної вправи спортсмен (чоловік) повинен якомога більше разів підняти штангу впродовж 5 хвилин, рівну своїй власній вазі. Для жінок нормативом є 50% їхньої ваги», – пояснює правила директор Київської обласної федерації пауерліфтингу RAW 100% Олександр Купчишин. Традиційно, у змаганнях брали участь не лише чоловіки – жінки вкотре довели, що вони зовсім не слабкі та навіть побили кілька існуючих рекордів України. 27-річна киянка Лілія Деркач у категорії Open встановила новий рекорд – підйом на біцепс 25 кг. 36-річна вінничанка Олена Вінничук у категорії Open\Sub змогла підняти на біцепс 45 кг, що тепер також є новим рекордом України.

azkqQBacwyQУ змаганнях переважно взяли участь професіонали, які здобували призові місця на міжнародних аренах у Європі та Америці. Зокрема, зіркою дня став 46-річний священник з Одеси Віктор Кочмар, який встановив два нові рекорди: 80 кг з підйому на біцепс та 200 кг з жиму лежачи у віковій категорії 45-49 років. Семикратний чемпіон світу долучився до важкої атлетики ще у 1989 році, тоді, щоправда, в Україні ще не було такої кількості змагань та залів для тренувань. Не покидаючи свою основну справу – служіння Богу – Віктор здобував для рідної батьківщини одну медаль за іншою. «Раніше на таких змаганнях я відчував драйв, але з часом все це перестає бути новиною, починаєш реагувати спокійніше, – ділиться емоціями Віктор Кочмар. – Зараз я впізнаю ці переживання у молодих спортсменів, які приїхали на змагання. Це чудово, адже у них є стимул, сила та бажання перемагати». Побувавши на міжнародних змаганнях у Празі, Ризі, Лас-Вегасі, країнах СНД, Азії, спортсмен каже, що на все воля Господа – поки Бог дає йому сили та здоров’я займатися спортом, доки Віктор буде радувати прихильників новими рекордами. Разом з тим Віктор не 2hHQiqhD6MMприпиняє тренуватися. Він тричі на тиждень ходить до спортзалу, а під час підготовки до змагань ще частіше. «Молодим спортсменам, які тільки починають свій шлях, хочу побажати, аби вони йшли до своєї мети. Як священник можу сказати, що треба вірити в Бога, адже віра розширює горизонти і допомагає у будь-яких ситуаціях», – зауважив Віктор Кочмар.

У змаганнях також взяв участь головний суддя федерації RAW 100% Дмитро Ноябрьов. «Я регулярно переглядаю фотозвіти змагань, які проводить наша федерація. Мене зацікавила висока якість організації турнірів, тож я вирішив взяти rjfEQctn5uYучасть в одному з них не як суддя, а як звичайний спортсмен, – розповідає Дмитро. – Окрім того участь у змаганнях відшліфовує вміння та допомагає вкотре зануритися в атмосферу турніру». Дмитро Ноябрьов планує цьогоріч отримати звання майстра спорту і готується до всеукраїнських змагань, де хоче стати чемпіоном України. Проте основна його діяльність – суддівство. На змаганнях різних рівнів Дмитро координує роботу менш досвідчений суддів, допомагає в організації.

Спочатку організатори планували, що взяти участь у змаганнях захоче близько 50 чоловік, але їх було дещо більше. «Зазвичай, влітку жодна з федерацій не проводить турніри. Для спортсменів, це можливість відпочити, набратися сил. Разом з тим такій застій розслабляє, тому ми вирішили дати можливість розім’ятися та показати себе. У Києві такі силові змагання проходять вперше, але зважаючи на кількість бажаючих взяти участь, наступного року будуть ще одні», – розповідає організатор турніру Олександр Купчишин. Чоловік зауважив, що всі учасники – сильні спортсмени, кожен з яких вже встиг встановити нові рекорди України. Активну участь у проведенні та організації турніру взяв вишнівський спортсмен, депутат Вишневої міської ради Олексій Поліщук. «Мені дуже приємно, що наших спортсменів запрошують на змагання. Під час турніру у Вишневому навесні цього року вони показали гарний результат і не збираються зупинятися на досягнутому. nm2B-WZdaboЗвичайно, зараз пора відпусток, але бажаючі перевірити свої сили все одно є», – поділився враженнями Олексій. Дійсно, вишнівські спортсмени не розслабляються навіть влітку. 15-річний Андрій Нужний встановив новий рекорд України з жиму лежачи у своїй категорії – 102,5 кг.

Абсолютну першість в підйомі на біцепс розподіли між собою:

1 місце –  Іван Пивоваров з результатом 77 кг

2 місце – В’ячеслав Вінничук з результатом 85 кг

3 місце – Віктор Смічук з результатом 50 кг

Абсолютну першість в жимі лежачи розподіли між собою:

1 місце – Артур Деркач з результатом в 207,5 кг

2 місце – Теймураз Акошвілі з результатом 215 кг

3 місце – Віктор Кочмар з результат 200 кг.

Були встановлені нові рекорди:

Біцепс OPEN:

  1. Лілія Деркач – до 44 кг категорії з результатом 25 кг,
  2. Віктор Смічук – до 56 кг категорії з результатом 50 кг,
  3. Олена Вінничук – до 75 категорії з результатом 45 кг.

cSNPlGhtT-AБіцепс (за віком):

  1. Віктор Кочмар – М45-49 до 140 кг категорії з результатом 80 кг.

Жим лежачи (за віком):

  1. Віктор Кочмар – М45-49 до 140 кг категорії з результатом 200 кг,
  2. Андрій Нужний – Т13-15 до 67,5 кг категорії з результатом 102,5 кг

Переможці отримали кубки, медалі, набори спортивного харчування та багато інших потрібних для професійних спортсменів призів від компаній «Stark Pharm» і «Strongfit Brutto». Редакція порталу «Моє Вишневе» вітає переможців з чудовими результатами і пишається досягненнями вишнівських спортсменів. Бажаємо вам і надалі здобувати нові перемоги та прославляти своє рідне місто!

 

Текст взят: http://myvyshneve.com.ua/2016/08/29/novi-rekordi-ukrayini-vid-federatsiyi-raw-100/

 

Соц сети