Перше місце у чемпіонаті з пауерліфтингу посіла команда обласного управління поліції Кіровоградщини

Загалом участь у змаганнях із жиму лежачи серед правоохоронних органів на «Кубок начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області – 2018» взяли 13 команд, 4 із яких – представники Одеської, Черкаської, Тернопільської та Донецької областей.
 width=
На відкриття Чемпіонату завітали почесні гості – радник Міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко, представники керівництва міста та області, а також силових відомств Кіровоградщини, команди яких брали участь у чемпіонаті, обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
 width= width=
Начальник поліції області Сергій Кондрашенко, на правах організатора, першим привітав учасників змагань.
«Менше року всі ми з вами прожили в очікуванні та підготовці до цього спортивного свята. Попри серйозні навантаження на роботі, ви приділяли багато вільного часу спортивній підготовці, тренували здібності та загартовували характер.
Усе це для того, аби сьогодні продемонструвати свої вміння –підтвердити вже наявні чемпіонські титули, або ж вперше заявити про себе, позмагатися з колегами та друзями, які отримали переможні кубки минулого сезону, і тепер не поступляться ними так просто. Всім учасникам чемпіонату бажаю вдалих виступів та нових спортивних перемог!», – зазначив  очільник відомства.
 width=
Зі свого боку, поважні гості подякували організаторам за проведення вже вдруге Чемпіонату такого рівня, приєдналися до вітань та побажали спортсменам у достойній боротьбі здобути звання найсильніших.
Після офіційної частини змагання за перемогу розпочали команди Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, Управління Служби безпеки України в області, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, Управління патрульної поліції в Кіровоградській області, Управління поліції охорони в області, військової частини 3011 Національної гвардії України, Кіровоградського обласного військового комісаріату, 3-го окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України в/ч А 0680, державного воєнізованого гірничорятувального загону УДСНС, а також гості з інших регіонів – команди Управління патрульної поліції в Донецькій області (м. Маріуполь), Управління патрульної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції в Тернопільській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області.
 width= width= width=
У результаті перше місце у командному заліку посіли представники обласного главку поліції Кіровоградщини, другу і третю сходинку п’єдесталу посіли відповідно команди Управління Служби безпеки України в області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.
 width=
Источник: kg.npu.gov.u

Соц сети