Збірна поліцейських Одещини стала кращою в Україні з жиму лежачи

Команда ГУНП в Одеській області здобула кубок у змаганнях Федерації пауерліфтингу України RAW 100 % серед спортсменів в рамках Кубку України по жиму лежачи.

Змагання проходили в Одесі 17 червня. Суперниками наших хлопців були кращі спортсмени з усієї України – 100 силачів у складі 19 команд. Попри це, спільними зусиллями, їм вдалося вибороти перемогу. Більше того, найстарший учасник змагань – член команди ГУНП в Одеській області 57-річний Володимир Ухач зайняв перше місце серед усіх вікових категорій, обійшовши молодь. Крім того, він побив світовий рекорд серед ветеранів у 190 кг, віджавши 190,5 кг.

Капітан команди – начальник Приморського райвідділу в м. Одеса Олександр Остроглядов зазначив, що його хлопці виступили на високому рівні і подякував їм за те, що знаходять час на самопідготовку та розвиток українського спорту.

Змагання проходили на відкритій території, що дало можливість одеситам та гостям міста спостерігати за всіма перипетіями боротьби. Це перший турнір на відкритій території, який у подальшому стане щорічним.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою. Так тримати!

Источник: od.npu.gov.ua

Соц сети