ПОЛОЖЕННЯ про турнір з жиму лежачі «Кубок Столиці»

 ПОЛОЖЕННЯ

про турнір з жиму лежачі «Кубок Столиці» Федерації пауэрліфтингу України RAW100%

 

 1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться у відповідності з календарним планом з метою популяризації пауерліфтингу та сприяння його масовому розвитку. У процесі змагань вирішуються наступні завдання:

 • підвищення мотивації для подальших тренувань, а також спортивної майстерності атлетів;
 • здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях;
 • формування збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях;
 • формування корпусу суддів Федерації пауэрліфтингу України RAW100%;
 • пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

 1. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання відбудуться 20 грудня 2015 року за адресою: м.Київ, вул. Маршала Якубовського 8, фитнес клуб.

 

 1. ОРГАНІЗАТОРИ, КЕРІВНИЦТВО І ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Організатором змагань є Федерація пауэрліфтингу України RAW100%. Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань покладається на оргкомітет, затверджений Президентом Федерації пауэрліфтингу України RAW100%. Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів.

Змагання проводяться за діючими Правилами Федерації пауэрліфтингу України RAW100%.

 

 1. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ЗМАГАНЬ

Інформаційна підтримка змагань здійснюється на сайтах:

1.https://rawpowerlifting.com.ua

2.http://www.forum.powerlifting.org.ua

3.https://vk.com/club64274324

Тут будуть розміщені номінація учасників, розклад змагань та усі інші важливі питання що до змагань.

 

 1. ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПОРТСМЕНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

До змагань допускаються спортсмени,  що знають техніку виконання змагальних вправ і Правила Федерації пауэрліфтингу України RAW100%, які нададуть іменні заявки на участь у змаганнях, а також зроблять внески відповідно до цього Положення. Змагання полягають у проведенні турніру з жиму лежачи. Кожний спортсмен повинен мати спортивну форму відповідно до Правил Федерації пауэрліфтингу України RAW100%.

 

 1. ВАГОВІ ТА ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

Вагові категорії:

На цих змаганнях учасники змагаються у наступних вагових категоріях:

– Жінки  (-44, -48, -52, -60, -67.5, -75, -82.5, 82,5+)

– Чоловіки (-48, -52, -56, -60, -67,5, -75, -82,5, -90, -100, -100, -110, -125, 125+)

Вікові категорії:

 1. Відкрита: 25-34 років та автоматично всі спортсмени від 12 років.
 2. Хлопці/дівчата: Спортсмени та спортсменки наступних вікових груп: до 13, 13-15, 16-17, 18-19 років.
 3. Юніори/юніорки: Спортсмени та спортсменки віком 20-24 років.
 4. Саб-ветерани: Спортсмени та спортсменки віком 35-39 років.
 5. Ветерани: Спортсмени та спортсменки наступних вікових груп: 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74 та 75+ років

Вагові та вікові категорії на чемпіонаті можуть бути зміненими організаторами після отримання попередніх заявок. У такому випадку оргкомітет змагань повідомить учасників про зміни через офіційні сайти –  https://rawpowerlifting.com.ua,

 

 1. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Турнір з жиму лежачи є особистою першістю, що визначається у кожній ваговій та віковій категорії за кращим результатом у жимі лежачи. Абсолютні переможці та призери у жимі лежачи визначаються за формулою Шварца/Малона.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери цих змагань у кожній ваговій та віковій категоріі нагороджуються медалями, дипломами, футболками. Абсолютні переможці та призери у першостях за формулою Шварца/Малона нагороджуються медалями, дипломами, футболками, сертифікатами на тату сеанси. Абсолютні переможці хлопці та дівчата нагороджуються додатково кубками.

 

 1. МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗМАГАНЬ

За організацію, підготовку та проведення чемпіонату, забезпечення необхідним інвентарем та обладнанням відповідальність несе оргкомітет змагань. Призовий фонд складається із заявочних внесків учасників змагань та, за наявності, спонсорських внесків. Кожний учасник зобов’язаний сплатити стартовий внесок за участь у змаганнях. Внески вносяться представниками команд чи особисто учасниками змагань.

Розмір стартового внеску з кожного учасника-громадянина країн СНД за участь в змаганнях становить: 30 USD що є еквівалентом 700 грн на 10-10-2015 за курсом  УкрСиббанку. Спортсмени, які не є представниками країн СНД сплачують 50 EUR стартового внеску за участь в змаганнях. Витрати, пов’язані з відрядженням учасників, тренерів та представників команд несуть організації, що відряджають спортсменів.

 

 1. ЗАЯВКИ

Останній термін подання попередніх заявок 30-11-2015.

Заявки на сайті федерації: https://rawpowerlifting.com.ua/index.php?option=com_rsform&formId=3  або за телефоном +38(063)01-01-736 Олександр Купчишин.

Заявки від національних команд та команд України подаються представниками команд. Спортсмени, які проживають у регіонах, де тимчасово відсутні представники Федерації пауэрліфтингу України RAW100% можуть подавати свої особиті заявки безпосередньо за вказанім номером телефону.

Всі учасники змагань повинні мати дозвіл лікаря на участь у змаганнях, завірений печаткою, та діючий страховий поліс з вказанням страхового випадку-пауерліфтинг,  а також паспорт або посвідчення особи.

 

Це Положення є офіційним викликом на змагання.

Соц сети